
Neocooper Sealing Solutions B.V.
Over ons
Als officiële CinchSeal vertegenwoordiging in de Benelux leveren wij dit unieke roterende afdichtingssysteem aan toonaangevende verwerkingsbedrijven in deze regio. Onze nieuwe partner Enviropeel ontwikkelde een innovatieve thermoplastische spuitcoating om lagers te beschermen tegen vervuiling en corrosie, waardoor de levensduur tot wel 10 keer wordt verlengd. En als distributeur van BFM Fittings bieden wij onze klanten ook de wereldberoemde snap-fix connectoren voor leidingen, inlaten en uitlaten aan die veiliger, schoner en veel efficiënter zijn dan slangklem connectoren.
CinchSeal - De nieuwe generatie as afdichtingen!
CinchSeal® zelf-instellende en onderhoudsvrije roterende afdichtingen zijn ontworpen voor CEMA-schroeftransporteurs en mix- en mengapparatuur voor stortgoederen. FDA gecertificeerde siliconen- en PTFE componenten maken de afdichtingen hygiënisch en veilig voor voedsel-, farmaceutische en chemische bulkverwerkingstoepassingen.
Elimineer product lekkage, as slijtage en onderhoudswerkzaamheden om uw productiewaarde te verhogen.
Enviropeel - Leiders in lagerbescherming en corrosiepreventie!
In de afgelopen 15 jaar heeft Enviropeel een uniek lagerbeschermingssysteem ontwikkeld dat consistent geweldige resultaten heeft opgeleverd. Het biedt een betrouwbare en kosteneffectieve oplossing voor vroegtijdig falen in roterende apparatuur, verlengt de levensduur van lagers met 500%, vermindert stilstanden en de behoefte aan onderhoud aanzienlijk. De eenvoudige spraytoepassing van Enviropeel voorkomt onmiddellijk het binnendringen van verontreiniging en stopt corrosie in de lagerbehuizing en bouten, en vermindert ook de behoefte aan het verwijderen van vet.
BFM Fitting - Fabrikant van de wereldberoemde Snap-Fix Blueband Connector!
Met het kenmerkende snap-in, flexibele connector- en spigotsysteem dat de problemen elimineert die gepaard gaan met ouderwetse slangklem connectoren, is het BFM®-fittingsysteem een unieke flexibele connector die productverlies is in uw verwerking volledig elimineert.
Het systeem past over het algemeen tussen twee machines, hetzij waar een stationaire machine verbinding maakt met een bewegende machine, of waar toegang tot de productstroom nodig is. Het bestaat uit twee stalen adapters, spigots genaamd, die aan uw buis of apparatuur zijn gelast en een flexibele BLUEBAND™-connector met kliksluiting die aan de binnenkant van het gevormde gedeelte van de twee spigots zit en deze stevig op zijn plaats houdt.
Het 100% afgesloten systeem elimineert stof en productlekkage en voorkomt productophoping, wat een betere hygiëne betekent en gemakkelijk door te spoelen is voor reiniging.
Producten en diensten

NVB Series - Heavy Duty CEMA Seal
In samenwerking met Van Beek en CinchSeal werd de nieuwe NVB heavy duty afdichting ontwikkeld voor schroeftransporteurs en mengers in de voedingsmiddelen, chemie, bulk en procesindustrie. De NVB Seal heeft een roterend binnenwerk met een brede elastomeer die de aandrijfas afsluit, tegen slijtage beschermt en twee heavy duty Rotor Cups aandrijft. Deze dichtschijven zijn extreem robuust, slijtvast en vormen een groot dichtingsoppervlak tegen de behuizing van rvs en aluminium. De behuizing creëert een interne compressie die door een sperlucht ondersteund wordt en waarmee de NVB Seal afgesteld wordt op de operationele druk in de applicatie. Alle NVB Seals kunnen tot 6 mm radiale beweging en tot 2° scheefstand van de aandrijfas opvangen. Door het gatenpatroon conform de CEMA-norm kunnen standaard flenslagers direct tegen de NVB Seal worden gemonteerd. De NVB Seal is een ideale en bewezen dichtingsoplossing voor het transporteren en verwerken van o.m. suiker, stroop, zetmeel, soja, inuline, natriumcarbonaat, aluminiumtrihydraat, kalkzandsteen en rubber. De onderhouds en slijtagevrije werkwijze bespaart vanaf dag één kosten en het elimineren van productlekkages plus 30% minder energieverbruik garanderen een positief rendement! As diameter: 20 mm tot 100 mm Snelheid: max. 300 rpm Druk: max. 3,0 bar Deelbaar of eindeloos binnenwerk Vervangbaar binnenwerk door Repair Kits ATEX Zone 21 & 22 optioneel verkrijgbaar

7500 Series
CinchSeal 7500-serie asafdichtingen zijn ontworpen voor CEMA-schroeftransporteurs en bulkverwerkingsapparatuur. Deze afdichtingen zijn gemaakt van geanodiseerd aluminium en ideaal voor het verwerken cement en gips, poeders en mijnbouwmaterialen.

7800 Series
De asafdichtingen van de CinchSeal 7800-serie zijn ontwikkeld voor schroeftransporteurs en bulkverwerkingsapparatuur en zijn gemaakt van 316 roestvrij staal om bijtende spoelingen en chemicaliën te verwerken. Het is speciaal ontworpen voor het verwerken van droge en slurry producten in de voedingsmiddelen-, farmaceutische en chemische industrie waar roestvrij staal een vereiste is.

9700 Series
De CinchSeal 9700-serie met zijn gepatenteerde Split Seal-ontwerp is gemaakt uit twee afzonderlijke delen voor eenvoudige installatie en demontage, terwijl maximale dichtheid wordt gegarandeerd zonder de as of de afdichting te beschadigen. Daardoor wordt elke verontreiniging van het product geëlimineerd, wat de productkwaliteit waarborgt en voldoet aan zowel de USDA- als de FDA-normen.

Enviropeel

